Titles you rated
Grave EncountersRated ★ 2.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
August RushRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
FluRated ★ 0.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0