Movies
Ratings
128
WALL-ERated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0