Titles you rated
War of the WorldsRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
The GameRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 5.0
All for the WinnerRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 5.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 5.0