Titles you rated
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 2.0
FarinelliRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
GloveRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0