Movies
Ratings
186
Heart Is 2Rated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0