Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
American PieRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5