Titles you rated
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5