Movies
Ratings
194
North by NorthwestRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.0
ChinatownRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Millennium ActressRated ★ 3.0