Titles you rated
BatmanRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0