Titles you rated
PaprikaRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0