Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0