Titles you rated
TakenRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The HostRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5- WishRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0