Movies
Ratings
63
Becoming JaneRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 5.0- She s On DutyRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0