Titles you rated
MulanRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0