Titles you rated
JFKRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.0