Movies
Ratings
253
Child's PlayRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0