Movies
Ratings
126
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 2.5
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5