Movies
Ratings
55
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0