Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
CometRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5