Movies
Ratings
225
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0