Movies
Ratings
115
MoneyballRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0