Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Perfect StrangersRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
BakumanRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Chihayafuru Part IIRated ★ 4.0
Chihayafuru Part IRated ★ 4.5
Chihayafuru part3Rated ★ 4.0
Nana 2Rated ★ 1.0
NanaRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
WantedRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0