Titles you rated
 La La LandRated ★ 4.0 La La LandRated ★ 4.0
 Christmas in AugustRated ★ 4.5 Christmas in AugustRated ★ 4.5
 Fair LoveRated ★ 3.5 Fair LoveRated ★ 3.5
 Cyrano AgencyRated ★ 3.5 Cyrano AgencyRated ★ 3.5
 All About My WifeRated ★ 2.5 All About My WifeRated ★ 2.5
 OldboyRated ★ 4.0 OldboyRated ★ 4.0
 GattacaRated ★ 4.0 GattacaRated ★ 4.0
 End of WatchRated ★ 2.5 End of WatchRated ★ 2.5
 OasisRated ★ 4.0 OasisRated ★ 4.0
 Fight ClubRated ★ 5.0 Fight ClubRated ★ 5.0
 IdentityRated ★ 3.0 IdentityRated ★ 3.0
 Bleak NightRated ★ 3.0 Bleak NightRated ★ 3.0
 The PianistRated ★ 3.0 The PianistRated ★ 3.0
 Kronk's New GrooveRated ★ 4.0 Kronk's New GrooveRated ★ 4.0
 The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0 The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
 Grown UpsRated ★ 3.5 Grown UpsRated ★ 3.5
 Tough as IronRated ★ 1.0 Tough as IronRated ★ 1.0
 A Wedding InvitationRated ★ 4.0 A Wedding InvitationRated ★ 4.0
 CashbackRated ★ 5.0 CashbackRated ★ 5.0
 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0 Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0