Titles you rated
The Other WomanRated ★ 5.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 5.0
2 Days in ParisRated ★ 4.0
The HostRated ★ 0.5
27 DressesRated ★ 4.0
Lars and the Real GirlRated ★ 4.5
Bring It On AgainRated ★ 4.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 5.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 5.0
StreetDance 3DRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 5.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 4.0- My FatherRated ★ 4.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
EnoughRated ★ 5.0