Movies
Ratings
23
The ClassicRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0