Movies
Ratings
530
BallerinaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
BrothersRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0