Titles you rated
Confession of MurderRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
RushRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5