Titles you rated
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
DangalRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0