Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0