Movies
Ratings
379
ParasiteRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
BoltRated ★ 3.0