Movies
Ratings
568
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
The TableRated ★ 3.5
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0
Café. Waiting. LoveRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0