Titles you rated
The Invisible GuestRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Best ChefRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 3.0