Movies
Ratings
52
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
300Rated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0