Titles you rated
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 5.0