Movies
Ratings
119
DrivenRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
xXxRated ★ 4.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 3.0
Sorority BoysRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.0