Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The EyeRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0