Titles you rated
- Tears In The ArcticRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
WonderRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5