Movies
Ratings
59
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Hannibal RisingRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 2.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 2.0
Midnight FMRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.0