Movies
Ratings
54
Fight ClubRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0