Movies
Ratings
450
Black Hawk DownRated ★ 3.5
RevengerRated ★ 2.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Map Against the WorldRated ★ 2.5
The SwordsmanRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 3.0
Army of the DeadRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
Me and MeRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.0
Warning: Do Not PlayRated ★ 3.0
Snatch UpRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
TagRated ★ 2.5