Movies
Ratings
26
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0