Movies
Ratings
149
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0