Movies
Ratings
803
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
The HuntedRated ★ 3.5
NotoriousRated ★ 3.5
The Men Who Stare at GoatsRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
The X Files: I Want to BelieveRated ★ 4.0
Bill & Ted's Excellent AdventureRated ★ 3.5
Ed WoodRated ★ 3.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.5
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 2.5
DreddRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 4.0
The X FilesRated ★ 3.5
GORated ★ 4.0
Snake EyesRated ★ 3.5
Mr. Holland's OpusRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.5