Movies
Ratings
113
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 4.5