Movies
Ratings
228
John QRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.5
CartRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 0.5
Rio 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
GyeongjuRated ★ 1.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0