Movies
Ratings
21
To Catch a Virgin GhostRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5