Movies
Ratings
28
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.5
Blade IIRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 1.0
Ice AgeRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0