Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.5
El TopoRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
Judge DreddRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5