Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 2.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 2.5
ShutterRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 2.5