Movies
Ratings
31
FrozenRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0